Namen noemen
Contactpersonen Werkgroepen
Werkgroep Naam E-mail
Bar Anneke van Holland bar@buurthuisdeezel.nl
Bestuur Tineke Has bestuur@buurthuisdeezel.nl
Bezorging Anneke van Holland bezorgingezelsbrug@buurthuisdeezel.nl
Bridge John Munter bridge@buurthuisdeezel.nl
Cursuspakket Wil Kerkhoven cursuspakket@buurthuisdeezel.nl
Ezelsbrug Fya Mens ezelsbrug@buurthuisdeezel.nl
Jeugdzaken Bas Reijken jeugdzaken@buurthuisdeezel.nl
Keezen Jenny Mans keezen@buurthuisdeezel.nl
Kinderdisco Petra Visser kinderdisco@buurthuisdeezel.nl
Klaverjassen Jobs Vermeulen klaverjas@buurthuisdeezel.nl
Volwassenen Bingo Rob Rietman volwassenbingo@buurthuisdeezel.nl
Vrijbridge 50plus Wil Kerkhoven vrijbridge50plus@buurthuisdeezel.nl
Website Buurthuis de Ezel Rob Has webmaster@buurthuisdeezel.nl
Dagelijks Bestuur
Voorzitter Tineke Has bestuur@buurthuisdeezel.nl
Penningmeester Remco Roest bestuur@buurthuisdeezel.nl
Secretaris Ronald de Rooij bestuur@buurthuisdeezel.nl
Barvoorzitter Anneke van Holland
Algemeen Lid John de Roon
Rob de Lange
Wil Kerkhoven
Vrijwilligers
Vrijwilligersbeleid
Vrijwilligers nemen een belangrijke plaats in binnen ons buurthuis. Zonder hun inzet kunnen wij onmogelijk het buurthuis draaiende houden. Om goed te weten wat we van elkaar kunnen verwachten en wat er zoal bij het vrijwilliger zijn komt kijken, hebben we als bestuur het vrijwilligersbeleid vastgesteld. Dit is via onderstaande link te downloaden
vrijwilligersbeleid Buurthuis de Ezel
Vrijwilligersbeleid